„Podkarpacie literackie na przestrzeni wieków”

Konferencja Naukowa „Podkarpacie literackie na przestrzeni wieków”, Rzeszów – Przemyśl 24-26 kwietnia 2018 roku

W dniach 24 – 26 kwietnia w Rzeszowie i Przemyślu obradować będzie wielka konferencja regionalistyczna poświęcona „Podkarpaciu literackiemu na przestrzeni wieków”. W Skład Komitetu Organizacyjnego Konferencji wchodzą prof. Jarosław Ławski z  KBF „Wschód – Zachód” oraz dr hab. Anna Janicka, prof. UwB z Zakładu Filologicznych Badań Interdyscyplinarnych UwB. Prezentujemy poniżej Program i Folder Konferencji, której głównymi organizatorami są Uniwersytet Rzeszowski oraz Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu.

Folder Konferencji